«Чому не можна їсти сніг»
Метою досліду є поглиблення та розширення знань дітей про сніг, дослідницьким шляхом виявити чому не можна його їсти; розвивати спостережливість; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров`я.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Для вас, батьки!
АДАПТАЦІЯ ДО ДИТЯЧОГО САДКА Похід дитини в дитячий садочок - це важлива подія для всієї родини. Як зробити так, щоб малюк спокійно відреаг...
-
АДАПТАЦІЯ ДО ДИТЯЧОГО САДКА Похід дитини в дитячий садочок - це важлива подія для всієї родини. Як зробити так, щоб малюк спокійно відреаг...
Немає коментарів:
Дописати коментар